Acasă · Licitații
· Schimbatoare de caldura, echipamente de climatizare si refrigerare si dispozitive de filtrare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare spatiu frigorifice - 2 camera frigorifica
- Număr anunț
- DA21346213
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUMESTI (Primaria Comunei Ciumesti) (CUI 16350916)
- Furnizor / câștigător
- DONCA I IOAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 23986097)
- Cod CPV
- 42510000-4 · Schimbatoare de caldura, echipamente de climatizare si refrigerare si dispozitive de filtrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.700 RON
- Valoare atribuită
- 16.700 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 11:20
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.700 RON
din 16.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro