Ofertă refuzată Cumpărare directă

REABILITARE SI INLOCUIRE FERESTRE DISPENSAR SALATRUCEL

Număr anunț
DA21328337
Autoritate contractantă
COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
Furnizor / câștigător
II ANCUTA ION-CATALIN (CUI 30563120)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare finală
5.800 RON
Data publicării
27.09.2018 16:02
Data finalizării
01.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.