Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE COMUNA MARGINENI

Număr anunț
DA21353175
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Furnizor / câștigător
LURACONTEX SRL (CUI 26256577)
Cod CPV
43840000-3 · Echipament de fierarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,78 RON
Valoare atribuită
512,78 RON
Data publicării
01.10.2018 15:17
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,78 RON

din 512,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.