Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electropompa Pedrolo 2.2 kw., Grundfos 2.3 kw, Lowara 2.4 kw
- Număr anunț
- DA21107735
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
- Cod CPV
- 50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.005,77 RON
- Valoare atribuită
- 10.005,77 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 09:14
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.005,77 RON
din 10.005,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro