Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 16,9% sub estimat
Șpiț TE-H28P SM40
- Număr anunț
- DA21351083
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
- Cod CPV
- 44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408,54 RON
- Valoare atribuită
- 339,70 RON 16,9% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2018 14:09
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
339,70 RON
din 408,54 RON estimat
16,9%
Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 68,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.