Ofertă acceptată
Cumpărare directă
inlocuit tabla de pe acoperis
- Număr anunț
- DA21359343
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
- Furnizor / câștigător
- INSTALAŢII CONYJOC S.R.L. (CUI 38544336)
- Cod CPV
- 45261200-6 · Lucrari de acoperire si de vopsire a invelitorii acoperisului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.497 RON
- Valoare atribuită
- 11.497 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 10:54
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.497 RON
din 11.497 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro