Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie lucrari la sarpanta
- Număr anunț
- DA21344120
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- FLAVCONSTRUCT SRL (CUI RO13508680)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.313,02 RON
- Valoare atribuită
- 9.313,02 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 10:04
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.313,02 RON
din 9.313,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro