Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE AMENAJARE LOC DE RECREERE
- Număr anunț
- DA21344104
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
- Furnizor / câștigător
- FINATTI S.R.L. (CUI RO2649030)
- Cod CPV
- 45212130-6 · Lucrari de constructii de parcuri de distractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.762,40 RON
- Valoare atribuită
- 51.762,40 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 10:03
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51.762,40 RON
din 51.762,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro