Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de paza si protectie

Număr anunț
DA21148185
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION CAMPINEANU, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978559)
Furnizor / câștigător
SOFPREST PROTECT SECURITY S.R.L. (CUI RO32552100)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.768 RON
Valoare atribuită
9.768 RON
Data publicării
06.09.2018 10:34
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.768 RON

din 9.768 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.