Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii reparatie centrala termica Știrbei
- Număr anunț
- DA21124390
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
- Furnizor / câștigător
- REAL TERMOINSTAL SRL (CUI 32922084)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.932 RON
- Valoare atribuită
- 1.932 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 09:02
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.932 RON
din 1.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro