Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii cazare si masa, o zi pensiune completa plus o cina suplimentar

Număr anunț
DA21338767
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL TARGOVISTE (CUI 24347768)
Furnizor / câștigător
CURTEA BAVAREZA SRL (CUI RO36672703)
Cod CPV
55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,20 RON
Valoare finală
142,20 RON
Data publicării
28.09.2018 14:09
Data finalizării
02.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.