Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatie autoutilitara mercedes sprinter

Număr anunț
DA21330968
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Furnizor / câștigător
KODO MOTORS SRL (CUI RO26481412)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.537,82 RON
Valoare atribuită
1.537,82 RON
Data publicării
28.09.2018 09:24
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.537,82 RON

din 1.537,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.