Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scanare planse A0 color si A3 alb negru
- Număr anunț
- DA21141232
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- TEMEX ADVERTISING SRL (CUI RO16789572)
- Cod CPV
- 79999100-4 · Servicii de scanare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324,60 RON
- Valoare atribuită
- 324,60 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 13:26
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324,60 RON
din 324,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro