Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie produse/servicii necesare intretinerii autogunoierelor din parcul auto al primariei
- Număr anunț
- DA21141161
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNU LUNCII (CUI 4441573)
- Furnizor / câștigător
- ADRILEX S.R.L. (CUI RO34475470)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.682 RON
- Valoare finală
- 1.682 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 13:23
- Data finalizării
- 06.09.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.