Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor si a containerelor de metal (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie electropompa GRUNDFOS tip NK-S 250/500
- Număr anunț
- DA21358341
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Municipala RAM Buzau (CUI 6303828)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 50510000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor si a containerelor de metal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.673 RON
- Valoare atribuită
- 1.673 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 10:20
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.673 RON
din 1.673 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro