Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aplicatie Editare Diplome 1 an

Număr anunț
DA21146914
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE Iasi (CUI 13582067)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490 RON
Valoare atribuită
490 RON
Data publicării
06.09.2018 09:40
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

490 RON

din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.