Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta pentru Echipamente de Control Acces.
- Număr anunț
- DA40421071
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- J.T. SRL (CUI 1287683)
- Cod CPV
- 42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 19.05.2026 09:29
- Termen limită
- 28.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro