Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de transport rutier
- Număr anunț
- DA21357289
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOPALU (CUI 7249808)
- Furnizor / câștigător
- PEGAS IMPEX SRL (CUI RO7435983)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 864 RON
- Valoare atribuită
- 864 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 09:44
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
864 RON
din 864 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro