Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VideoProiector BENQ MS531, DLP, 800 X 600, 3300 lumeni, 15.000:1, lampa 4500 ore, D-sub, HDMI, S-Vid
- Număr anunț
- DA21358799
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.660 RON
- Valoare atribuită
- 2.660 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 10:36
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.660 RON
din 2.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro