Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,3% sub estimat
OREZ DERONI CAMOLINO 1KG
- Număr anunț
- DA21161907
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 03211300-6 · Orez (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,10 RON
- Valoare atribuită
- 189,60 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.09.2018 12:06
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189,60 RON
din 209,10 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 19,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.