Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 24,4% sub estimat

alimente

Număr anunț
DA21150514
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE " N.N. TONITZA" BARLAD (CUI 19221924)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.164 RON
Valoare atribuită
880 RON 24,4% sub estimat
Data publicării
06.09.2018 12:10
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880 RON

din 1.164 RON estimat 24,4%

Adjudecat la 75,6% din estimat · economie 284 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.