Ofertă acceptată Cumpărare directă

DERATIZARE

Număr anunț
DA21157540
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASE I -VIII FRECATEI (CUI 28643510)
Furnizor / câștigător
POSTOLACHE SRL (CUI RO15258084)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.832 RON
Valoare atribuită
5.832 RON
Data publicării
07.09.2018 08:53
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.832 RON

din 5.832 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.