Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina Premium fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA21157439
Autoritate contractantă
COMUNA VLADIMIR (CUI 4813464)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
711 RON
Valoare atribuită
711 RON
Data publicării
07.09.2018 08:46
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

711 RON

din 711 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.