Ofertă acceptată Cumpărare directă

POLITA ASIGURARE AMBARCATIUNE MERRY FISHER 625

Număr anunț
DA21160968
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
Furnizor / câștigător
GHEORGHE VIORICA AGENT DE ASIGURARE (CUI 35469078)
Cod CPV
66514150-2 · Servicii de asigurare a navelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.685,76 RON
Valoare atribuită
5.685,76 RON
Data publicării
07.09.2018 11:26
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.685,76 RON

din 5.685,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.