Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recoltor / urocultor/container/recipient NESTERIL urina 30 ml Urocultoare CEL MAI MIC PRET
- Număr anunț
- DA21158466
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI RO26560036)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46 RON
- Valoare atribuită
- 46 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 09:43
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46 RON
din 46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro