Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA21158193
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI (CUI 4350416)
Furnizor / câștigător
LECOM SRL (CUI RO24271783)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.011,70 RON
Valoare atribuită
1.011,70 RON
Data publicării
07.09.2018 09:31
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.011,70 RON

din 1.011,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.