Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mentenanta centrale termice si servicii RVSTI

Număr anunț
DA21148103
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NOVACI (CUI 29224189)
Furnizor / câștigător
DELIAD GROUP S.R.L. (CUI 14353266)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare finală
1.000 RON
Data publicării
06.09.2018 10:30
Data finalizării
07.09.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.