Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Piatra Bruta de cariera cu dimensiuni de la 500 kg/buc - 1000kg/buc.
- Număr anunț
- DA21142786
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- SCHELA FĂRCAŞA SRL (CUI RO25381440)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.464 RON
- Valoare finală
- 13.464 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 14:34
- Data finalizării
- 07.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.