Ofertă acceptată Cumpărare directă

IsoTips, 1 - 200 μL; Pipette Tips, 1 - 200 μL; IsoTips, 0.1 - 10 μL

Număr anunț
DA21133597
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.222 RON
Valoare atribuită
5.222 RON
Data publicării
04.09.2018 15:57
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.222 RON

din 5.222 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.