Ofertă acceptată Cumpărare directă

Delikat

Număr anunț
DA21156481
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC STEFAN BANULESCU CALARASI (CUI 3797107)
Furnizor / câștigător
GIMAR COM SRL (CUI 13919295)
Cod CPV
15871270-7 · Amestecuri de condimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,80 RON
Valoare atribuită
214,80 RON
Data publicării
06.09.2018 17:15
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,80 RON

din 214,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.