Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a instalatiei de stingere a incendiilor Spital Gataia
- Număr anunț
- DA21147158
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
- Cod CPV
- 31625000-3 · Alarme antiefractie si antiincendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 09:51
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.550 RON
din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro