Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT PERFUZIE CU PICIOR SI CARLIG INOX, CARUCIOR TRANSPORT YZ -010C CU PERNA INCLUSA DIM. SEZUT 55

Număr anunț
DA21159989
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
Furnizor / câștigător
NEOMED S.R.L. (CUI RO8728108)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.355,60 RON
Valoare atribuită
1.355,60 RON
Data publicării
07.09.2018 10:47
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.355,60 RON

din 1.355,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.