Ofertă acceptată Cumpărare directă

Priza prelungitor protectie 3M 5porturi

Număr anunț
DA21156246
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,27 RON
Valoare atribuită
235,27 RON
Data publicării
06.09.2018 16:29
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,27 RON

din 235,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.