Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFACERE PODETE AFECTATE DE INUNDATII IN COMUNA PLOSCA

Număr anunț
DA21161509
Autoritate contractantă
COMUNA PLOSCA (PRIMARIA PLOSCA JUD. TELEORMAN) (CUI 4652783)
Furnizor / câștigător
COMDUM TRASBAL SRL (CUI RO34452736)
Cod CPV
45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147.025,60 RON
Valoare atribuită
147.025,60 RON
Data publicării
07.09.2018 11:50
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147.025,60 RON

din 147.025,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.