Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti biblioteca 1903930b
- Număr anunț
- DA21156962
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624,39 RON
- Valoare atribuită
- 624,39 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 08:01
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
624,39 RON
din 624,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro