Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Soclu 100/60/60 cm
- Număr anunț
- DA21155253
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Ovidiu Hulea Aiud (CUI 4613660)
- Furnizor / câștigător
- IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
- Cod CPV
- 44212223-8 · Socluri pentru piloni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 15:21
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro