Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cataloage scolare

Număr anunț
DA21151477
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN ANGHEL BAILESTI (CUI 5155456)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
787,05 RON
Valoare atribuită
787,05 RON
Data publicării
06.09.2018 12:50
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

787,05 RON

din 787,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.