Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar plic

Număr anunț
DA21149733
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA "VASKERTES" Gheorgheni (CUI 18907135)
Furnizor / câștigător
F & F INTERNATIONAL SRL (CUI RO2973264)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,90 RON
Valoare atribuită
5,90 RON
Data publicării
06.09.2018 11:35
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,90 RON

din 5,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.