Ofertă acceptată Cumpărare directă

COVORASE ANTIBACTERIENE / DECONTAMINANTE / ANTIMICROBIENE 120 X45 '30 FOLII

Număr anunț
DA21156799
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
Cod CPV
42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049,70 RON
Valoare atribuită
1.049,70 RON
Data publicării
07.09.2018 05:00
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.049,70 RON

din 1.049,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.