Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA21150260
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETROSANI (CUI 15556803)
Furnizor / câștigător
SERBAN DIVERS S.R.L. (CUI 34733294)
Cod CPV
39812400-1 · Articole de maturat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
906,36 RON
Valoare atribuită
906,36 RON
Data publicării
06.09.2018 11:58
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

906,36 RON

din 906,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.