Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit role usa culisanta+lamele stergator VW LT 2006

Număr anunț
DA21162586
Autoritate contractantă
LICEUL ORTODOX STEINHARDT SM (CUI 17344130)
Furnizor / câștigător
TIACOM AUTO SRL (CUI RO17927789)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,12 RON
Valoare atribuită
315,12 RON
Data publicării
07.09.2018 12:34
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,12 RON

din 315,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.