Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii in garantie B-86-LSK, B-86-LRY - DRDP Brasov
- Număr anunț
- DA21147380
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- DISTRICT SERV S.R.L. (CUI 13926039)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.093,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.093,50 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 10:01
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.093,50 RON
din 2.093,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro