Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet tonere

Număr anunț
DA21163225
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.2 (CUI 4666169)
Furnizor / câștigător
PRINTECH COMPANY SRL (CUI RO16617933)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,42 RON
Valoare atribuită
250,42 RON
Data publicării
07.09.2018 13:01
Termen limită
12.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,42 RON

din 250,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.