Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner pentru multifunctionala HP LJ 1536dn
- Număr anunț
- DA21160184
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Galati (CUI 3126756)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690 RON
- Valoare atribuită
- 690 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 10:54
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
690 RON
din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro