Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fuser Unit OKI MC/873
- Număr anunț
- DA21156222
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- IT CLICK & SERVICE SRL (CUI 33597275)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 583,64 RON
- Valoare atribuită
- 583,64 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 16:26
- Termen limită
- 12.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
583,64 RON
din 583,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro