Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate cilindru Brother DR2300 compatibil

Număr anunț
DA21152314
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI RO15730038)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,60 RON
Valoare atribuită
183,60 RON
Data publicării
06.09.2018 13:20
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
07.09.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,60 RON

din 183,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.