Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa de baza pt. imprimanta Lexmark E260

Număr anunț
DA21150929
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI RO6612114)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
06.09.2018 12:27
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.