Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP 15.6" 250 G6, FHD, Procesor Intel Core i5-7200,Win 10 Pro, Silver+OFFICE 2016
- Număr anunț
- DA21146450
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.278,30 RON
- Valoare atribuită
- 3.278,30 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 09:20
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.278,30 RON
din 3.278,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro