Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari de renovare
- Număr anunț
- DA21156312
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
- Furnizor / câștigător
- BOUNEGRU CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36269825)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.080 RON
- Valoare atribuită
- 10.080 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 16:39
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 16:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.080 RON
din 10.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro