Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet mocheta si accesorii
- Număr anunț
- DA21145572
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DINGENI (CUI 23009793)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 39531310-9 · Dale de mocheta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.230,75 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 08:20
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.09.2018 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.230,75 RON
din 1.230,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro